Contact: +32(0)14 65.53.30 - info@vanraak.be

Van Raak nv

Maatschappelijke zetel

Toekomststraat 1
B-2381 Ravels (Weelde)
014 65.56.47.
014 65.53.30.
014 65.72.32.
info@vanraak.be
www.vanraak.be

Openingsuren

Van ma tot vrijdag: 07u tot 18u
Zaterdag: 08u tot 12u

Bestellingen & algemene info

U kan uw bestelling ook online plaatsen: orders@vanraak.be .

Voor het bereiken van een benzinestation of depot: bel centraal en u wordt doorverbonden.

Alle faxen Centraal op het nummer 014/65.72.32.

Peter Van Raak
(aankoop, bevoorrading & specifieke prijsstellingen)
Direct nummer: 014/40.85.92.
Gsm: 0495/51.72.76
E-mail: peter@vanraak.be

Frank Van Raak
(verkoop aan tankstations, industrie, KMO en transportsector)
Direct nummer: 014/40.85.91.
Gsm: 0495/51.72.77
E-mail: frank@vanraak.be

Christel Van Raak
(uitgaande betalingen, beheer & uitgaande facturatie benzinestations)
Direct nummer: 014/40.85.94.
Gsm: 0495/51.52.62
E-mail: christel@vanraak.be

Frank Van Loon
(Aankoop)
Direct nummer: 014/65.53.30.
E-mail: frank.vanloon@vanraak.be

Lydie Vosters
(uitgaande facturatie franco leveringen vloeibare brandstoffen)
Direct nummer: 014/40.85.95.
E-mail: lydie@vanraak.be

Greet Jansen
(Boekhouding en algemene administratie)
Direct nummer: 014/40.85.98.
E-mail: greetj@vanraak.be

Lieve Jacobs
(tankkeuringen, facturatie van gasflessen, tankkaarten)
Direct nummer: 014/40.85.99.
E-mail: lieve.jacobs@vanraak.be

Greet Blockx
(debiteurenboekhouding)
Direct nummer: 014/40.85.97.
E-mail: greetb@vanraak.be

Robin Heijnen
(order intake)
Direct nummer: 014/40.85.90.
E-mail: robin.heijnen@vanraak.be

Lieve Geerts
(boekhouding Chemicals)
Direct nummer: 014/40.85.96.
E-mail: lieve@vanraak.be

Christine De Jongh
(uitgaande facturatie depot, operationeel beheer depot)
Nummer depot: 013/53.98.28.
E-mail: christine@vanraak.be

CENTRALE DISPATCHING
(dispatching, operationeel beheer depot)

Jan Fabry – Wim Martens – Koen Gerits

bereikbaar van 06u00 tot 22u00: 0495/51.52.74.


Alle correspondentie per post

Van Raak Distributie NV
Toekomststraat 1
B-2381 Weelde

Van Raak Benzinestations NV
Toekomststraat 1
B-2381 Weelde

Van Raak Trading NV
Toekomststraat 1
B-2381 Weelde

Back to Top
UA-40553887-11
Snel contact